"Warsztaty wspaniałe. Pani Ania tworzy bardzo ciepłą atmosferę, co jest istotne, kiedy ma się spędzić w małej grupie kilka godzin... Można było dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, tworzyć na miejscu preparaty i specyfiki. Ze względu na prosty, choć bardzo konkretny przekaz, wróciłam do domu bardzo zmobilizowana do działania, a o to mi właśnie chodziło. Chciałam zacząć robić coś sama, ale nie wiedziałam od czego zacząć i jak się za to zabrać... Następnego dnia już odwiedziłam zielarnię, a na chwilę obecną chwalę się już własnymi wyrobami. W weekend zaplanowałam odwiedziny w lesie, by poszukać świeżych surowców, bo co się okazuje już można je znaleźć. Dziękuję bardzo za kopa energii !!! Polecam wszystkim zachęconym, ale nie kopniętym 

Emotikon smile Pozdrawiam ciepło Pani Aniu !!!"
Iwona z Poznania

"Bardzo chciałabym Ci Aniu podziękować za te warsztaty z ostatniej soboty (..) Fajnie było zobaczyć, że nie święci garnki lepią, że domowymi sposobami, wcale nie trudnymi, można sobie przyszykować nalewki i syropy. Wszyscy u mnie w domu spróbowali te specyfiki, już nawet nie mam tych próbek do porównania, bo się napili i wysmarowali. Cieszę się również z tych namiarów na firmy produkujące te buteleczki, zakraplacze i inne akcesoria. W ogóle to były bardzo udane warsztaty, z których wróciłam z kopalnią wiedzy, za co Ci jestem bardzo wdzięczna." 

Małgosia z Wrocławia


Dziękuję za materiały i za świetnie przeprowadzone warsztaty! 

Dowiedziałem się dużo nowych rzeczy, wyszedłem z zajęć z większą ilością informacji, niż się spodziewałem. Czekam na kolejną część :) 

Antoni z Nowego Młyna